הייעוץ והעתיד

האם לתגבר בגרות במתמטיקה? אפשר לעשות בגרות במתמטיקה ובגרות באנגלית באותו סמסטר? מתי מתפרסם מיקוד החומר לבחינות הבגרות? לתגבר מקצוע חובה או להוסיף מקצוע בחירה? איך עושים ממוצע בגרות? מה זה ציון "סכם" או "התאמה"? 

אנחנו, ב"חרשן" – כבר שמענו את כל השאלות. זהו רק מדגם אינטליגנטי שלהם.

אפשר לחפש את התשובות לבד… אם יש לך שניים-שלושה לילות.

הקביעות שלך מה ללמוד לבגרות? אילו בחינות לעשות? מתי לעשות את הפסיכומטרי? ועוד ועוד, הן שאלות כבדות משקל שלתשובות עליהן יש השפעה עצומה על העתיד האישי שלך למשך  50 השנים הבאות.

כדאי להקדיש לשאלות הללו, ולהרבה אחרות- מעט מזמנך ולתת למנהל "חרשן", לצוות המורים וליועצות הלימודים שלנו לעוץ עצה ולשתף אותך בכל הידוע לנו (וזה לא מעט!) בכדי שאפשר להחליט כמה שיותר נכון מה ללמוד? מתי? וכו'.

דוגמא: הוספת 3 יח"ל בספרות/תנ"ך (משעמם..נכון! אבל הבגרות בשלב הזה של חייך היא אמצעי. לא מטרה) לשתי היחידות הקיימות מעניקה ציון במקצוע מוגבר (זה יהיה כבר 5 יח') כולל בונוס, מקזזת את הציון של שתי היחידות המקוריות מהממוצע ( כי הן כבר משוקללות בתוך ה 5 יחידות) ואם הציון שקיבלת במבחן הבגרות של תוספת 3 יחידות גבוה מהציון שקיבלת במבחן של שתי יחידות – בכלל אנחנו מדברים כאן על דרמטיזציה אמיתית(….) של ממוצע הבגרות שלך.

לכן כדאי מאוד להגיע לפגישת יעוץ ולהיוודע ל"עולם" של הבגרות והפסיכומטרי באופן ישיר ודרך  הידע האישי של מנהל "חרשן", המורים המקצועיים ויועצי הלימודים.

התנסינו בדברים, מאחורינו שנות יובל של ניסיון רב בתחומים הללו.

או, ישירות, 1-800-20-20-10