5 סיבות לכך שאתם חייבים לשפר את האנגלית

להתקדם בחיים – זו המטרה של רובנו. אך כיצד מגיעים אליה באופן טבעי? העולם של היום מציב דרישות שונות כלפי אנשים, ושוק העבודה הלא יציב דורש לעמוד בתנאים שלא תמיד באים אלינו בקלות. אך המשותף לכל הדרישות הללו הוא היכולת להתפתח. לכן, השפה האנגלית משחקת תפקיד חשוב מאוד בהתפתחות האישית והמקצועית כאחד. הנה חמש סיבות מרכזיות לכך:

יכולת לנהל שיחה – מיומנות חשובה בעולם המודרני

במגוון רחב של תחומים בחיים אנו נפגשים עם אנשים מכל רחבי העולם, משום שיותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם לטייל מסביב לעולם. ובין אם אתם מטיילים או פוגשים מטיילים, אנגלית ברמה גבוהה תאפשר ליצור קשרים חשובים שיכולים לתרום גם לבילויים הנוכחיים, וגם ליצור את החברויות שיקדמו אתכם.

אפשרות להיות צעד אחד לפני כולם

אין זה סוד גדול שהדברים השווים ביותר בעולם נעשים באנגלית, וככל שתוכלו ליהנות מכך מוקדם יותר – כך תרוויחו. כן, אפילו מהאפשרות לראות את הפרק של "משחקי הכס" מיד לאחר שיצא (או הודלף), בלי לחכות לתרגום. אתם תוכלו להיות מעודכנים בנושאים החשובים ביותר בתחום הפעילות שלכם ובכל תחום עניין אחר שתבחרו.

לצאת מהקופסא

מחקרים שונים הראו ששליטה בשפה נוספת היא למעשה יצירת אישיות נוספת בתוך המוח – כך שהיכרות מעמיקה יותר עם השפה האנגלית תפתח לכם עולם שלם שיאפשר לכם לראות את הדברים מזווית חדשה, ואף יעניק לכם יכולת להזדהות עם אנשים שונים. חוקרים רבים מעידים על כך שעולם העתיד שייך לרגישות האנושית, משום שזו תכונה שאפילו המכונות החדשניות ביותר אינן יכולות להביא לעולם.

להתקדם בעסקים

באמצעות קורס אנגלית עסקית ניתן להשיג מטרות רבות, לרבות שיפור הסיכויים להשיג לקוחות ו/או שותפים מעבר לים. מדובר בקורס שאנשים עוברים באופן פרטי או במסגרתם עבודתם, על מנת להצליח להביא משקיעים לסטארט-אפ או לפתוח סניף נוסף בחו"ל. היכולת לנהל שיחה עסקית בצורה מרשימה יכולה להיות הרת גורל במקרים רבים ולהטות את כף המאזניים לטובתכם.

לגלות עולם בתחום הפעילות

בין אם מדובר ביזם שמעוניין להתפתח או בשכיר שרוצה לתרום יותר למקום שבו הוא עובד, האפשרות לעבור קורס אנגלית עסקית פותחת עולם חדש. בתחומים רבים יש מחקרים, ספרים, מומחים, הרצאות, קורסים – כל אלה מועברים בשפה האנגלית, המובילה את העולם האקדמי והעסקי. באמצעות הכרה של המונחים בתחום הפעילות בשפה האנגלית ויכולת לצרוך את המידע בשפה זו, ניתן להגיע להישגים מרשימים בתוך זמן קצר, ולא להיות תלויים בעבודתם של מתרגמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *